לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

סורגים מתקפלים השוואת מחירים

סוגי הסורגים השונים המוצעים בישראל משתנים לפי אפשרויות העיצוב ונוחות התפעול והתחזוקה שלהם. קיימים כיום בשוק מגוון סוגי סורגים, ובכולם עומדת לנגד עיניהם של הלקוחות המטרה החשובה של מיגון ואבטחת הבית כמו גם מניעת נפילות או כניסת בעלי חיים בלתי רצויים אל שטח הבית או המרפסת. 

הסוג הוותיק ביותר של הסורגים הוא הקבוע והישר: מדובר בסורג קל יחסית להתקנה המעניק רמת מיגון גבוהה. אלו הם סורגי פלדה או ברזל המעוצבים בכמה אופנים, ומה שמבדיל אותם מסורגי הבטן הוא המראה הישר ונטול הבטן הנוצרת מחוץ למבנה ומוסיפה לעיצובו ולכאורה גם לגודלו. כך או כך, אלה סורגים שאינם ניתנים להזזה. כאשר ההזזה היא הכרחית בעינינו לשם פתיחה וסגירה, נבחר בסורגים המתקפלים.

הסורגים המתקפלים הם מורכבים יותר, ושונים במהותם מהסורגים הקבועים במקומם ואינם ניתנים להזזה. פתרון ההזזה הוא פתרון הולם עבור הלקוחות אשר מעוניינים באפשרות זו של פתיחה וסגירה של הסורגים בתוך המסגרת שלהם במהירות ובקלות. סורגים אלה מבוססים רשת עשויה ברזל בכמה חלקים המחוברים אחד לשני בצורה מתוחכמת המאפשרת "לכווץ" אותם בדומה לתנועת האקורדיון.

השוואת מחירי הסורגים המתקפלים: כאשר אנו בוחרים באפשרות של סורגים מתקפלים השוואת מחירים היא הכרחית וחשובה משום שהמחיר ישתנה לא רק על פי עיצוב המוצר אלא גם על פי איכות חומרי הגלם והתהליכים בהם משתמשים בעלי המקצוע בעת פיתוחו: כך למשל, עומדים בפנינו פתרונות נעילה מגוונים שמטרתם להבטיח הגנה וכמובן עליהם להיות קלים לתפעול עבור כל דיירי הבית. בנוסף, כמו כל מוצר חיוני, גם סורגים אלה, חייבים לשאת תו תקן ועליהם להיות בנויים על פי סטנדרטים גבוהים ומחמירים הכוללים תהליך "גלוון" שמשמעותו ציפויו בשכבת מגן ובאבץ לפני צביעתו.

התקנת הסורגים המתקפלים שלנו: כאמור, הסורגים הללו מבוססים רשת ברזל בתוך מסגרת הממוקמת על מסילה לשם מימוש הייעוד הייחודי שלהם - הנעת הסורג מצד אל צד לשם פתיחה וסגירה. על מנת להבטיח התקנה מושלמת אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת ייעוץ והכוונה בבחירת הסורגים המתאימים לדרישותיכם, ומבטיחים לכם מחירים הוגנים וליווי מקצועי ברמת שירות גבוהה ביותר!