לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

סורגים מתקפלים מחירים

מסגריית עיצוב הפלדה היא מסגרייה מצליחה וותיקה המתמחה בהתקנת סורגים, מעקות, גדרות ושערים ומציעה שירותי תיקונים ברמה גבוהה ביותר. אנו מקפידים על מתן שירות מקצועי ואמין ומשתמשים במיטב חומרי הגלם. 

הסורגים שאנו מציעים ללקוחותינו – הן הפרטיים והן העסקיים הם סורגים איכותיים במגוון סוגים ואופני עיצוב אשר מתחשבים ברצונות הלקוח, דרישותיו העיצוביות והתקציב שיש לעמוד בו. 

לסורגי בטן, סורגים ישרים או סורגים מתקפלים מחירים שונים. בבחירת הסורגים המתאימים לדרישותינו, עלינו להכיר את סוגיהם של הסורגים על העיצוב, טווח המחירים, התחזוקה, היתרונות והחסרונות.

הסורגים המתקפלים הם מורכבים יחסית ושונים במהותם מהסורגים הטיפוסיים אשר קבועים במקומם ואינם ניתנים להנעה לשם פתיחה וסגירה. לכן, כפתרון הולם ללקוחות אשר מעוניינים באפשרות נוחה זו, התפתח התחום והוסיף את הסורגים המתקפלים בעלי אפשרות ההזזה, כך שניתן לפתוח ולסגור אותם בתוך המסגרת שלהם, במהירות ובקלות. סורגים אלה מבוססים רשת ברזל העשויה ממספר חלקים אשר מחוברים אחד לשני בצורה נוחה וחכמה המאפשרת "לכווץ" אותם. דמיינו סורגים כאקורדיון הנפתח ונסגר בהתאם לצורך שלכם.

התקנת הסורגים המתקפלים: כאמור, סורגים אלה מבוססים רשת ברזל בתוך מסגרת הממוקמת על מסילה כדי שתינתן האפשרות לבצע את הייעוד הייחודי שלהם – הנעת הסורג מצד אל צד, פתיחתו וסגירתו. ממש בדומה לדלת הזזה. 

סורגים מתקפלים מוצעים עם מגוון פתרונות נעילה נוחים לתפעול ולשימוש, כך שעליכם להחליט בטרם הרכישה וההתקנה על דרך הנעילה האידיאלית עבור כל דיירי הבית. כמו כן, סורגים אלה, כמו כל מוצר חיוני, חייבים בתו תקן ועליהם להיות בנויים על פי סטנדרטים גבוהים הכוללים תהליך "גלוון" שמשמעותו ציפויו בשכבת מגן ובאבץ לפני צביעתו.

מכיוון שמדובר במוצר מתקדם הדורש ניסיון, התקנה מורכבת וידע מצטבר – עליכם לבחור בחברת פרזול והתקנה אשר תדע להעניק לכם את הפתרון המיטבי ותבטיח לכם שביעות רצון – הן מהמוצר והן מרמת השירות והאמינות.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולקבל את כל המידע שאתם זקוקים לו בכדי לבצע התקנת סורגים אשר יתאימו בדיוק לצורך שלכם.