לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

הגבהת מעקה מרפסת

מה היא מידת החשיבות של הגבהת המעקה במרפסת ביתכם? איך בוחרים את סוג המעקה אשר יתאים למרפסת שלכם? מה צריך לדעת על התהליך של ייצורו של המעקה? למה לבחור חברת ייצור מעקות כזו ולא אחרת?

אחד הסיוטים הגדולים ביותר שיכולים להיות להורים הוא החשש מנפילה ממרפסת. לא אחת אנו עדים למקרים קשים של ילדים אשר טיפסו על המרפסת ומעדו. יש כיום במדינת ישראל חוקים ברורים מאוד לגבי גובה המעקות של המרפסות השונות, אך עם זאת ההמלצה היא כאמור להעניק לכל אחד ואחת את השקט הנפשי הנדרש על ידי התקנת מעקות גבוהות יותר. ניתן כאמור לקבל את הייעוץ וההכוונה מהמומחים של חברת עיצוב הפלדה.

הגבהת מעקה מרפסת מצריך כאמור ידע רב וכמו כן הרבה מאוד ניסיון. בחברת עיצוב הפלדה עושים את כל הנדרש על מנת להעניק לכל לקוח את השקט הנפשי. הווה אומר בחירת חומר הגלם המעולה והמשובח ביותר לטובת ייצור מעקה. כמו כן חברת עיצוב הפלדה משקיעה מאמצים רבים ומשאבים רבים על מנת להתקין את המעקה בצורה האיכותית ביותר.

הגבהת מעקה מרפסת היא אומנם בראש ובראשונה מיועדת לצרכי בטיחות אולם בחברת עיצוב הפלדה לא מתפשרים גם על היופי והעיצוב. מגוון עשיר מאוד של סגנונות עיצוב לטובת הלקוחות. הגבהת מעקה מרפסת בעזרת אביזרי עזר ושימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. אחריות מלאה על כל סוגי העבודות.
 
מעקות ברזל למרפסת? פנו אל המומחים של חברת עיצוב הפלדה!
עבור בעלי חברת עיצוב הפלדה העיסוק בברזל ובפלדה היא דרך חיים. שנים רבות של צבירת ניסיון רב וכמו כן הרבה מאוד לקוחות מרוצים. בין היתר ניתן למצוא בחברת עיצוב הפלדה לקוחות שהם חברות וארגונים, גופים מוסדיים וכמו כן הרבה מאוד לקוחות פרטיים. מעקות ברזל למרפסת ושאר העבודות בתנאי תשלום נוחים.

מעקות מעוצבים? אילו עוד מוצרים ניתן לרכוש בחברת עיצוב הפלדה?
לאורך השנים חברת עיצוב הפלדה הלכה והתפתחה. נוספו הרבה מאוד מוצרים חדשים לסל מוצרי החברה כמו: שערי ברזל מעוצבים, מעקות מעוצבים למדרגות, מדרגות חיצוניות ועוד. אמינות, אדיבות ויחס אישי.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מאחז יד למדרגות