לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

התקנת סורגים

יותר ויותר בתים מתהדרים בהתקנת סורגים בחדרים שונים בבית. בעלי בתים רבים מבקשים להתקין סורגים זולים ואחרים מתוך כוונה לשמור על הבית מפני אפשרות שאנשים זרים ינסו לפרוץ אליו או שיקרה, חס וחלילה משהו, אשר יגרום לאנשים ובפרט לילדים ליפול מאדן החלון מטה. 

יש להבין, הרעיון של התקנת סורגים אינו חדש כמובן, ובמשך השנים הוא השתכלל, אנחנו יכולים למצוא לצד סורגים זולים גם סורגים יותר יקרים ומיוחדים, למשל, סורגים עם דלתות מיוחדות שנפתחות כלפי פנים או חוץ על פי הצורך. אנחנו יכולים גם למצוא חברות סורגים במרכז אשר מציעות התקנת סורגים מעוצבים, בצבעים ובפרזולים שונים על פי הצורך. 

כשאנחנו בוחרים סורגים, חשוב מאוד שנבחר כאלה שיכולים להתאים לצרכים שלנו על פי גודל החלון, וכן בעיצוב המתאים. אנחנו יכולים לבחור בין התקנת סורגים מעוגלים להתקנת סורגים מרובעים או מלבניים. הבחירה בסוג המלבנים אמורה להיות מותאמת לחזות הבית על מנת שלא יפגע בה. בבתים משותפים, נהוג לא פעם לקבוע סוג אחד של סורגים לכל הבתים על מנת שתהיה התאמה ובשום בית לא יופיעו סורגים שונים מאשר בבית אחר. 

התקנת סורגים נעשית בדרך כלל כבר בסיום שלב הבנייה, יש מקרים בהם ההתקנה נעשית בשלבים מאוחרים יותר, למשל אם האזור חווה מספר פריצות אז פונים אל חברת אשר מתמחה בהתקנת סורגים, זאת במטרה שהיא תטפל בנושא בהקדם. אך במידה ולא כך הדבר אז לרוב התקנת סורגים נעשית בסיום שלבי הבנייה ובמקרים רבים, כשמדובר בבתים חדשים, אז הקבלן דואג למסור את הבית ביחד עם סורגים, במקרה כזה אכן מדובר בסורגים מותאמים בכל הבתים, כולם סורגים מאותו סוג. 

חשוב לציין, שתמיד עדיף לבחור סורגים טובים ואיכותיים על פני סורגים זולים, כאלה שניתן לראות בקלות את העבודה שנעשתה בעת התקנתם באמצעות סימנים לא נעימים על הקירות. מה עוד שסורגים לא זולים מחזיקים מעמד זמן רב יותר, הברזל הוא הרבה יותר עמיד ולא נפגע בתנאי מזג האוויר השונים. 

לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם אלינו אל עיצוב הפלדה, אצלנו תוכלו למצוא מגוון סוגים של סורגים וכן להזמין התקנת סורגים למבנים שונים בכל עת. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בכל עניין. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר עם הצוות שלנו או להשאיר פרטים, ותוך זמן קצר תקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
סורגים לחלון