לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

מדרגות חיצוניות

לא מעט מבני מגורים פרטיים ומשותפים וכן לא מעט בתי עסק, בפרט מסעדות, בתי קפה וגני אירועים, כוללים מדרגות חיצוניות שמובילות מקומה לקומה. מאחר ומדובר במדרגות שנמצאות מחוץ למבנה, אז הן זוכות לעיצוב ייחודי, שכן כל אחד יכול לראות אותן. יש מבנים, הן למגורים והן למסחר ותעשייה, בהם אפשר למצוא מדרגות חיצוניות עם מעקה חוץ פשוט, שכן במבנים אלו, העיצוב פחות חשוב, והרבה יותר משמעותי להתייחס לאלמנט הבטיחותי.


הרעיון של מדרגות חיצוניות נובע משלוש סיבות, או כשאין מקום בתוך המבנה למדרגות פנימיות (לעיתים הן גם מיועדות לחסוך מקום), לצורך עיצוב המקום בצורה ייחודית, המדרגות יכולות להיות אלמנט עיצובי ייחודי, וכן במבנים רבים, המדרגות החיצוניות נבנים מחוסר ברירה, שכן לא ניתן לבנות מדרגות פנימיות (למשל במבני מגורים בני 2 קומות, כשכל קומה שייכת לדייר אחר).


בכל גרם מדרגות יש צורך להתקין מעקה כמובן, מעקה חוץ שונה במובנים מסוימים ממעקה פנים, שכן בעוד שמעקה פנים יכול לכלול אלמנטים עיצובים שונים אשר מותאמים לעיצוב החלל הפנימי, הרי שמעקה חוץ צריך להתאים לעיצוב החלל החיצוני, לא רק מבחינת העיצוב שלו אלא גם מבחינת החומר, עליו להיות מסוגל להיות עמיד בתנאי גשם, שמש ותנאים אחרים.


נקודה נוספת שצריך לקחת בחשבון היא שמדרגות חיצוניות הן, בדרך כלל לשימוש רחב יותר, כלומר לשימוש של ציבור גדול יותר, להבדיל ממדרגות פנים שמשמשות את דיירי המבנה, האורחים או את  העובדים והלקוחות. לכן יש להקפיד שהמדרגות מותאמות לקהל רחב יותר, בטוחות יותר וכמובן מותאמות לצרכים שלהם.
לפני שבוחרים באיזה מעקה חוץ להשתמש, יש להקפיד ולשים לב, שמדובר במעקה אשר יכול להשתלב עם המדרגות, הן מבחינת העיצוב שלו והן מבחינת הגודל, אין הצדקה שהמעקה יהיה גדול ורחב יותר במקרה של מדרגות קטנות, לעומת זאת אם מדובר במדרגות רחבות וגדולות, המעקה צריך להתאים, כך שיהיה ניתן להשתמש בו בצורה נוחה, והן ישמרו על בטיחות האנשים שעולים ויורדים במדרגות. המעקה צריך להיות נוח לאחיזה, וכמובן עליו לעמוד חזק ובצורה בטוחה.

לסיום, אם אתם מחפשים מעקה חוץ עבור מדרגות חיצוניות זה הזמן ליצור קשר איתנו, עיצוב הפלדה זו החברה המובילה כיום בתחום של מעקות לצרכים שונים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח להגיע אליכם ולבחון איזה מעקה יכול להתאים אצלכם. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מעקות לסוגים שונים של מדרגות חוץ. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מעקות למרפסות