לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

מחיר סורגים שקופים

הסורגים הם אמצעי מיגון חשוב מאוד לבית ולמשרד. במקומות רבים בישראל ישנה הכרה אידיאלית בקיומם של הסורגים בשל החשש מפריצות ומנפילות. בעוד בעבר אנשים התייחסו אל הסורגים כאל אמצעי ביטחון בלבד וקיבלו את השינויים הוויזואליים הנגרמים בעקבותיו כברירת מחדל, הרי שכיום הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת סורגים ברמת גימור גבוהה מאוד המאפשרות להם להיות פריט עיצובי לכל דבר. קיימים כיום סוגים שונים של סורגים: קבועים, ישירים, מתקפלים ועוד. עם השנים אף פותחו הסורגים השקופים, שהינם סורגים מתקדמים ומשוכללים המאפשרים לנו אמצעי הגנה ראוי וזאת מבלי לשנות את אופי העיצוב במבנה. מחיר סורגים שקופים הוא גבוה ביחס לסורגים הרגילים לאור היתרונות הוויזואליים שהם מביאים עימם. ולא זאת בלבד, אלא שתהליך הייצור של סורגים אלה הוא מורכב, מתקדם וארוך יותר כך שהמחיר בהכרח יהפוך יותר גבוה.

מי יבחר בסורגים השקופים? כל לקוח אשר חש בצורך הבסיסי למגן את הבית או את המשרד אך עם זאת אינו מעוניין לפגוע בעיצובו או לשנות אותו, יבחר בסורגים מיוחדים אלו. משום שזהו אמנם פתרון מיגון מורכב ויקר יחסית, אך הוא ללא ספק יענה היטב לדרישות ויספק הגנה מרבית על המבנה מבלי לפגוע כלל וכלל בעיצובו!

הסורגים השקופים של "עיצוב הפלדה":  כמו כל מוצר חיוני, גם סורגים אלה מצריכים עמידה בסטנדרטים גבוהים וכמובן תו תקן. אנו בחברת "עיצוב הפלדה" מבטיחים לכם תהליך מושלם מאל"ף ועד תי"ו. בואו להתרשם ממגוון הסורגים המצוינים שלנו ותיהנו משירות אמין ומקצועי של מיטב המומחים, משלב בחירת הסורגים הרלוונטיים עבורכם ועד לסיום התקנתם בהצלחה. הסורגים השקופים שלנו הם איכותיים ביותר, עומדים בתקנים המחמירים וכמובן ניתנים עם אחריות לכל לקוח.

"עיצוב הפלדה" היא חברה מצליחה ובעלת ניסיון של למעלה מ 15 בענף. אנו מתמחים בפרזול אומנותי לרבות עיצוב שערים, חדרי מדרגות, מעקות, גדרות וסורגים מסוגים שונים. מעבר לשירות המעולה שלנו, אנו מבטיחים ללקוחותינו שביעות רצון תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ומתן מחירים אטרקטיביים ומשתלמים.