לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

מסגריות

מסגריות הן מקום מרכזי במסע שלכם לעבר תכנון ועיצוב הבית. ברמת ההגדרה, מסגריה היא עסק שמתמחה בביצוע עבודות מתכת כבדות, ומכאן ברורה החשיבות המכרעת שלו. בין אם מדובר ברצון להתקין סורגי ברזל לבית, מעקות, גדרות, שערי כניסה, מאחזי יד ושלל פריטים חיוניים, אתם זקוקים למסגרייה מקצועית שניתן לסמוך עליה בכל מאת האחוזים. מדוע מסגריית עיצוב הפלדה צריכה להיות החברה שתפנו אליה?

הדברים שהופכים מסגריה לאיכותית
מסגריות שונות נבדלות אלה מאלה בלא מעט פרמטרים, שמסבירים מדוע לפני ההחלטה אתם צריכים לבצע את הבדיקות שלכם. הפרמטר הראשון, וככל הנראה המרכזי מכולם, הוא הרמה המקצועית של העבודות. ההנחה כיום היא שעבודות מסגרות אינן רק מלאכה, אלא אומנות לכל דבר ועניין. יש חברות שפשוט מבצעות את העבודה בצורה טובה יותר, ומביאות לעיצובים יצירתיים ומרשימים יותר. אין צורך להיות מומחה בתחום כדי ללמוד על הרמה המקצועית של אנשי המסגרייה דרך העיצובים הללו, ולכן צעד מרכזי בדרך לבחירה צריך להיות סקירה של דוגמאות לעבודות קודמות של המסגרייה. למרבה השמחה, אלו זמינות כיום בדרך כלל באתרי האינטרנט של המסגריות השונות.

הבדל נוסף שקיים בין מסגריות הוא סל השירותים שלהן. זה מתחיל עם סוג המוצרים אותם מייצרים באותה מסגריה, ונמשך עם האופן בו אלה מיוצרים: האם המסגרייה יוצרת דגמים קבועים יחסית של המוצרים, או שמא מאפשרת לכל לקוח לבחור בפתרון המותאם לו אישית? עבודות בהתאמה אישית עשויות להיות יקרות יותר, אבל גם כך מדובר בסכומים שנוטים להיות סבירים בהחלט.
חשוב, בהמשך לכך, לראות מהם חומרי הגלם שהמסגרייה עובדת איתם, מאחר שההגדרה של "מתכות כבדות" היא די רחבה. מסגריות שעובדות עם ברזל, כמו במקרה של סורגי ברזל, צריכות להכיר את חומר הגלם הזה כמו את כף ידן. יש הבדלים בעבודה עם ברזל ביחס לאלומיניום, לפלדה וכן הלאה.

המומחים שלכם בתחום – מסגריית עיצוב הפלדה
מסגריית עיצוב הפלדה פועלת מזה כ-15 שנה, ולוקחת את התחום של עבודות מסגרות מספר צעדים קדימה. המסגרייה מבצעת עבודות מכל סוג, ומקפידה תמיד על שימוש בחומרי גלם איכותיים, על התאמה לצורכי הלקוחות ועל התקנה מקצועית. פלוס אחר הוא המחירים של העבודות, שאטרקטיביים מאד ביחס למקובל בתחום.