לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

מעקה לבית

אתם עומדים בפני בנייה של בית חדש או שיפוץ בית ישן ואתם זקוקים למעקה לבית?
זה הזמן להתחיל לחשוב כיצד לרכוש מעקה שיתאים הן לצרכים שלכם והן לעיצוב של הבית. בחירת מעקה בצורה נכונה היא חיונית מהרבה סיבות שמיד נציג אותן, בוודאי אם אתם רוצים ליהנות ממעקה לבית אשר ישרת אתכם הן מבחינה פרקטית והן מבחינת עיצוב. 
לפני שניכנס לשאלה כיצד בוחרים מעקה לבית, נסביר מדוע זה חיוני לבחור מעקה בצורה נכונה. תחילה נסביר, שיש למעקה לבית הרבה מאפיינים חשובים בנושא של בטיחות, הן במקרה ומדובר במעקה לחדר מדרגות, חלונות, מרפסת או מעקה אחיזה במקומות מועדים להחלקה כגון חדרי אמבטיה או אזורים חיצונים כמו חצר, גינה, בריכה ועוד.

שנית, יש למעקה לבית גם מאפיינים חשובים של עיצוב, אחרי הכל מדובר באלמנט שיכול להוסיף גוון מיוחד וחדשני של עיצוב, עם זה באמצעות שימוש בחומרים מיוחדים, למשל, אם מדובר במעקה מתכת או מעקה מעץ וגם אם מדובר במעקה באמצעות במעקה בצבעים שונים. 

אחרי כל זה עלינו לקחת בחשבון, שלהבדיל מחפצים או פריטים אחרים, 
הרי שמעקה לבית הוא פריט שאנחנו לא נחליף אותו לעיתים תכופות, מדובר בפריט שנרכוש ונתקין אותו פעם אחת, בדרך כלל בפעם הבאה שנחליט להתקין מעקה לבית אז אנחנו נעשה שיפוץ כולל במבנה ולא נבצע א ורק החלפה של מעקה. 

כעת עולה השאלה כיצד אנחנו אמורים לרכוש מעקה לבית, כאן יש כמה אלמנטים שאנחנו צריכים לקחת בחשבון. ראשית, עלינו לבחון מעקה שמותאם לעיצוב של הבית, מבחינת הצבע והחומר. אם יש לנו בית בסגנון מודרני אז סביר להניח שנשתמש במעקה למדרגות מודרני או מעקה מרפסת מודרני ולא מעקה בעל עיצוב שמרני ישן. 

שנית, אנחנו נבחר מעקה שיהיה בגובה המתאים על פי התקן, הן מבחינת המרחק שלו מהקיר והן מבחינת גובה האחיזה שלו, כך שכל אחד יוכל להשתמש בו. כמו כן נרכוש מעקה שעומד, כמובן, בכל תקני הבטיחות הנדרשים. 

שלוש, נבחר מעקה אשר האחיזה בו תהיה נוחה ופשוטה, לא חלקה ולא קשה, כך נוכל להיעזר בו לכל מקרה שנצטרך בצורה בטוחה. 

לסיום, אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו לפני שאתם בוחרים לרכוש מעקה לבית, אצלנו בעיצוב הפלדה תוכלו למצוא מגוון סוגים של מעקים שיכולים להתאים לצרכים שלכם ולמגוון סוגים של מבנים. אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו נשמח לחזור אליכם בהקדם. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
מעקות ברזל מעוצבים