לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

מעקה לגג

כשאנחנו בוחרים לעצב את הבית שלנו, אם זה אחרי שיפוץ ואם זה אחרי בנייה של בית חדש, הרי שכל אלמנט במבנה הוא חשוב מבחינת העיצוב שלו. לא משנה אם מדובר בפרט קטן או בפרט גדול, הרי שכל פרט יכול להשתלב בעיצוב הכולל או הפרטני של החלל בו הוא נמצא.

דוגמא טובה לכך הוא מעקה לגג. לכאורה מדובר על אלמנט פשוט וחסר ייחוד, מרבית האנשים מסתכלים עליו כעל אלמנט בטיחותי יותר מאשר כאל אלמנט בעל חשיבות לעיצוב השטח בו הוא נמצא, אך האמת היא, שמדובר באלמנט מאוד חושב גם לצורך העיצוב של המבנה ולכן אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מעקות מעוצבים.

אפשר לחלק את העולם של מעקות מעוצבים למספר סדרות. הדוגמא הקלאסית היא כמובן מעקה לגג ממתכת או ברזל אשר מותקן על גבי קיר לבנים, אך בהיעדר קיר כזה אנחנו יכולים למצוא מעקה לגג עשוי זכוכית וכן מעקה לגג עשוי עץ. בשני המקרים, כמו גם במקרים של מעקות מעוצבים מברזל או זכוכית, הרי שניתן למצוא על גבי המעקה עיצובים מגוונים הכולל צורות שונות, שילובים של חומרים, דוגמא פסיפסים, ויטראז'ים ועוד. הדוגמאות הנ"ל מוסיפות גם הן לעיצוב המעקה בצורה כזו או אחרת.

הנה מספר טיפים כיצד ניתן לבחור מעקה לגג בצורה נכונה:

ראשית, כמובן שהמעקה צריך להיות בגובה המתאים, לפחות 105 סנטימטר. כך המעקה יהיה לא רק מעוצב בצורה יפה אלא גם בטוח.

שנית, רצוי לבחור מעקה לגג שניתן להחליף חלקים ממנו במידה ויש צורך בכך, במידה ומדובר במעקה זכוכית, יש לוודא שניתן להחליף אותה במידה והיא נשברת.

שלוש, חשוב שהמעקה ישתלב בצורה יפה בעיצוב של השטח. אם מדובר על גג מודרני, זה לא יהיה נכון לשלב בו מעקה עץ, ולכן חשוב שתהיה התאמה בין עיצוב המעקה לעיצוב הגג.

ארבע, חשוב שהמעקה יעניק אווירה נעימה, לא אווירה של סגירות, לא אווירה של כלא, אלא תחושה מרגיעה ונינוחה. לשם כך נועדו מעקות מעוצבים.

חמש, רצוי לבצע הדמיה של התקנת המעקה לפני שבוחרים בסוג מסוים. כך יהיה קל יותר לדעת כיצד הוא ייראה במציאות.
אם אתם רוצים לדעת עוד על מעקות מעוצבים זה הזמן ליצור איתנו קשר. עיצוב הפלדה מתמחים בעיצוב והתקנת מעקות מעוצבים לבית ולעסק. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום דרך האתר או בטלפון. נשמח להציע לכם הצעות מחיר אטרקטיביות. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מדרגות חיצוניות