לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

מעקות למרפסות

לפעמים כשאנחנו מסתכלים על מבנה מסוים, בפרט על מבני מגורים, אנחנו לא שמים לב לכל פרט ופרט ולא תמיד מייחסים חשיבות כיצד כל פרט יכול להשתלב בעיצוב המבנה מבחינה כזו או אחרת. זה נכון לגבי צבע של קירות, סורגים של חלונות וכן כשמדובר על מעקות למרפסות.

לכאורה מדובר על פרט לא חשוב ולא משמעותי, אך לא כך הדבר.  בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי שחל בתחום זה, ממעקות ברזל פשוטים אשר עם הזמן הופכים חלודים ולא נעימים למגע או למבט, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מעקות למרפסות, החל ממעקות עץ, מעקות מתכת מעוצבת ועוד. גם מעקות ברזל יכולים להיות מאוד יפים לעין ונעימים למגע.

באופן כללי, למרות שחומרים שונים נכנסו במהלך השנים לשימוש בעיצוב הבית, הרי שאנחנו יכולים למצוא גם דוגמאות כגון מעקות ברזל, זאת אף על פי, שיש שיטענו שמדובר בחומר שמעוצב פחות יפה ולא תמיד מחמיא למבנה.

אם נחזור אל הפסקה הראשונה במאמר, הרי שבמבט שני על המבנה אנחנו יכולים להבין כיצד מעקות למרפסות משתלבים בצורה מאוד יפה ומדוע הם חשובים לעיצוב המבנה מבחינה חיצונית ופנימית. לא רק שכל פרט שאנחנו מתקינים במבנה יכול להשפיע על העיצוב שלו, אלא שיש למעקות למרפסות חשיבות ביצירת ייחודיות למרפסת עצמה. אנחנו יכולים לראות זאת במעקות גבוהים אשר מעניקים תחושה מסוימת למבנה ואנחנו יכולים לראות זאת במעקות שקופים או במעקות חסומים, אשר כל אחד מהם מעניק תחושה אחרת כשמסתכלים עליהם וכל אחד מהם יוצר ייחוד אחר לעיצוב של המקום.

הדבר נכון לא רק כשמדובר במעקות למרפסות אלא גם כשמדובר על מעקות בחדרים ובאלמנטים אחרים במבנה, למשל, כשמדובר במעקה מדרגות ברזל או כל סוג אחר של מדרגות. הרי אם נשתמש במעקה זכוכית זה יוצר ייחוד מסוים ואם נשתמש במעקה ברזל או עץ, הרי שנהנה מייחוד אחר של עיצוב.

נקודה נוספת שיש להתייחס אליה היא השטח שהמעקות תופסים וכמה שטח הם משאירים לאלמנטים אחרים בחלל בו הם מותקנים. זאת על מנת שיהיה ניתן לעצב אותם גם באמצעים נוספים.

אם אתם רוצים לדעת עוד על מעקות למרפסות או על מעקה מדרגות ברזל או כל סוג אחר של מדרגות, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו נשמח לחזור אליכם. עיצוב הפלדה מתמחה בייצור ועיצוב מעקות למרפסות, מדרגות ושלל אלמנטים אחרים במבנים פרטיים ובמבנים אחרים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
סורגים מעוצבים לחלונות