לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

מתקין סורגים

כפי שכולנו יודעים, הנתונים מראים שבמהלך השנים מספר הפריצות לבתים הולך וגדל. יותר ויותר אנשים לא מרגישים בטוחים בבתים שלהם ונדרשים להיעזר במנגנוני אבטחה שונים. בין היתר אנחנו יכולים למצוא שימוש נרחב באזעקות, גלאים וכן סורגי ברזל. 

השימוש בסורגי ברזל הינו מוכר הן כסורגים לדירות שכורות ודירות רגילות, בתים פרטיים וכן בתחום העסקי, כלומר אנחנו יכולים למצוא שימוש נרחב בסורגים הן בתחום הפרטי והן בתחום העסקי. השימוש בסורגים הולך וגובר עם השנים, מתוך הכרה שזו אחת הדרכים האידיאליות למנוע פריצה של אנשים לבתים או לעסקים. 

מדוע משתלם להזמין מתקין סורגים?
כפי שציינו אפשר להשתמש באביזרים שונים על מנת למנוע פריצות וכניסות לא מורשות, כך למשל, ניתן להשתמש באזעקות או בגלאים שונים. אך בעוד שאביזרים אלו ניתנים לפירוק או לכיבוי, שכן יש אנשים שיודעים כיצד להתמודד איתם, הרי שכל מתקין סורגים ידע להסביר לנו ובצדק, שהאפשרות והיכולת לפרק סורגים ולהיכנס דרך החלון לבית, הוא מאוד מצומצם עד בלתי אפשרי. 

מאחר ומדובר בסורגי ברזל, בשביל לפרק אותם צריך להביא כלים שונים שמעוררים תשומת לב, וכך אם מישהו ינסה לפרוץ את הסורגים או להסיר אותם מהמקום, יהיה לו מאוד קשה לעשות זאת בהיחבא, הוא יצטרך לעשות את זה בצורה גלויה ולהסתכן בכך שמישהו יבחין בכך. 

אך אנחנו נזמין מתקין סורגים לא רק לשם אבטחה אלא גם לשם בטיחות במקום. כלומר, סורגים מכל סוג שהם, בוודאי סורגי ברזל, מהווים הרבה פעמים חסם בטיחותי מפני מצבים כואבים של נפילה מהחלון או מהמרפסת. בבתים עם ילדים נהוג להזמין מתקין סורגים על מנת שיתקין סורגים שישמשו כאמצעי אבטחה לחדרים וכן למרפסות. הסורגים אשר מהווים אמצעי אבטחה מפני נפילות, משמשים גם אמצעי אבטחה מפני נפילות או מקרים מצערים אחרים. 

כמובן שעל מתקין סורגים לראות כיצד המקום בנוי, ולהתאים את הסורגים, הן על פי הצורך של הדיירים, על פי החזות החיצונית של המבנה וכן באופן כזה שהסורגים יתאימו מבחינת אבטחה ובטיחות. 

אם אתם מחפשים מתקין סורגים מקצועי עם סורגי ברזל או סורגים אחרים ברמה הגבוהה ביותר שיש, אתם מוזמנים לפנות אל עיצוב הפלדה. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם את הסורגים הטובים ביותר שקיימים בשוק. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל הצעות מחיר ייחודיות. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה, לכל שאלה ולכל עניין. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
מעקות לבית פרטי