לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

סורגים במרכז

אם בעבר היה נהוג להתקין סורגים בעיקר בחדרי שינה או בחלונות הבתים, הרי שכיום נהוג להתקין סורגים גם בפתחים אחרים של הבית, כך למשל, אפשר למצוא סורגים למרפסת שמש. כפי שנוכל לראות מיד, הסיבות לכך הן רבות.

כמעט בכל מבנה מגורים חדש, נהוג להתקין מרפסת שמש, מרפסת זו משרתת את דיירי המבנה בכל עת שהם רוצים לארח חברים או לשבת באוויר הפתוח. אך למרפסת זו יש מספר בעיות, ראשית, מעצם העובדה שהיא פתוחה, הרי שניתן להיכנס דרכה אל הדירה, שנית, בתנאי מזג אוויר שונים, היא עלולה להביא לחדירה של מי גשם בחורף, שלוש, בהיעדר אמצעי בטיחות היא עלולה להיות מסוכנת עבור דיירי המבנה, בוודאי אם יש במקום ילדים.

חברות סורגים במרכז ובמקומות אחרים בארץ, ממליצים להתקין סורגים למרפסת שמש מבלי להרוס את העיצוב של המקום. סורגים אלו לא חייבים להיות קבועים. שכן ניתן להתקין סורגים אשר נפתחים ונסגרים כמו תריסים, וכך בשעות שיש מישהו בבית או שיושבים במרפסת, אפשר להשאיר את הסורגים פתוחים, בעוד שבשעות הלילה או בשעות שאין אף אחד בבית, ניתן להשאיר את הסורגים סגורים.

חשוב להבהיר, התקנה של סורגים במרכז מכל סוג שהוא במרפסת שמש מיועדת הן לביטחון והן לבטיחות, אך אין זה אומר שאנחנו צריכים לוותר על העיצוב שלהם. חשוב מאוד שנוכל להתקין סורגים בצבע ובצורה שיתאימו לעיצוב החיצוני של המבנה וכן לעיצוב המרפסת. אנחנו יכולים למצוא סורגים בפרזולים שונים, וכן בצבעים מגוונים, כגון, שחור, לבן, אפור ועוד מגוון צבעים. כמובן שהסורגים יהיו מברזל, והם אמורים למנוע בכל דרך אפשרית את האפשרות לפרוץ או להיכנס פנימה. נקודה נוספת, הסורגים אמורים גם להיות בנויים באופן כזה שימנעו כניסה של יונים אל תוך מרפסת השמש, על מנת שאלה לא ילכלכו אותה.

אם אנחנו בוחרים להתקין סורגים במרכז למרפסת שמש, רצוי להתקין אותם בסוף תהליך הבנייה, כך נוכל להתאים בצורה מדויקת את הסורגים לעיצוב המבנה מבלי לגרום לו שום נזק.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, אל עיצוב הפלדה ואנחנו נשמח להציג בפניכם שורה של סורגים במרכז לחלונות ומרפסות, כמו כן נשמח להציג בפניכם אלמנטים אחרים לבית כגון מעקה למדרגות חוץ ופנים, מעקי בטיחות למרפסת ועוד מגוון אלמנטים שיכולים לעזור לכם הן בעיצוב והן בשמירה על בטיחות וביטחון הדיירים. ניתן לפנות אלינו במייל או בטלפון. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
שערי ברזל לבית