לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

סורגים השוואת מחירים

חברת "עיצוב הפלדה" היא חברה מצליחה וותיקה המתמחה בפרזול אומנותי ומעצבת שערים, חדרי מדרגות, מעקות, גדרות וסורגים. אנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים ומציעים ללקוחותינו מחירים הוגנים. כחלק מתהליך התקנת סורגים השוואת מחירים היא הכרחית משום שאז הלקוחות למדים גם על רמת המקצועיות, המענה המהיר והחומרים בהם בוחר להשתמש הספק. אין ספק שכאשר הלקוחות מחליטים להתקין סורגים בבית או במשרד, הם מתחשבים בכל האלמנטים הללו מאחר ומדובר הן בביטחון הבית והן בעיצובו.

הסורגים הם אמצעי מיגון חשוב מאוד. באזורים רבים בישראל ישנה הכרה בסורגים כאמצעי הגנה אידיאלי עבור הבית או המשרד. אולם כיום אנשים נוהגים להתחשב לא רק בצדדים הפרקטיים שלהם כפי שנהגו לעשות בעבר, כמו היכולת שלהם להגן על הבית מפני פריצות או להגן על הילדים מנפילות חלילה. בעידן המודרני אנשים נוהגים להתייחס אל הסורגים כאל פריט דקורטיבי ועיצובי. אלמנט העיצוב ישפיע גם הוא על בחירת הסורגים וכמובן ישנה את המחיר בהתאם.

קיימים שני סוגי סורגים מעוצבים כאשר לכל אחד מאפיינים שונים: הסוג הראשון הוא הסורגים השטוחים המותקנים בחלונות ובמרפסות הבית. אלו הם סורגי פלדה או ברזל המעוצבים בדרכים שונות. מה שמייחד אותם ביחס לאחרים הוא יכולתם להימנע מיצירה של "בטן" מבחינה חיצונית למבנה. 

הסוג השני הוא סורגי בטן. אלו הם סורגי חלונות מעוצבים, כאשר באותה בטן הנוצרת מעיצובם הייחודי ניתן להניח חפצים שונים דוגמת אדניות וחפצי נוי. בעוד היתרון של המראה הנעים הנוצר כתוצאה מכך והאפשרות לשבת על אדן החלון, קיים החיסרון שביצירת המראה הגדול יותר הנגרם לכאורה בשל אותה בטן. על כן, כשאנו בוחרים סורגים מעוצבים עלינו לקחת בחשבון את כל נתוני המבנה ולבחון את השתלבותם של הסורגים בצורה שתהיה ייחודית ונעימה לעין. סורגים אלה ישמשו לרוב את בעלי המבנים הפרטיים בשל יכולתם ליצור אווירה עיצובית, נעימה ומרשימה. 

הצוות המקצועי והמיומן של חברת "עיצוב הפלדה" נמצא כאן על מנת לתת לכם - לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, מענה מקיף ואמין בבחירת הסורגים, משלב התאמת העיצוב ועד התקנת הסורגים לשביעות רצונכם.