לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

סורגים לחלון

לא מעט אנשים תוהים בינהם לבין עצמם, האם להתקין סורגים לחלון או שמא להשאיר אותו כמו שהוא.  כמו שנוכל לראות בהמשך המאמר, ישנן סיבות לכאן ולכאן, האם להתקין סורג לחלון ואיזה סוג סורג אם כן. אנחנו ננסה במאמר זה להסביר מדוע רצוי להתקין סורגים לחלון וכיצד אפשר להתגבר על מכשולים שונים שקשורים לנושא. 

הטענה העיקרית כנגד סורגים לחלון היא שהם פוגעים בחזות החיצונית של המבנה. זה נכון הן במקרים של מבנים פרטיים, כלומר בית פרטי, והן במקרים של דירות מגורים או משרדי עסקים. טענה שיוצאת מתוך טענה זו, שסורגים יוצרים תחושה של בית כלא. 

בשני המקרים יש משהו בטענה, אך חשוב להבין לעומק את החשיבות של התקנת סורגים לחלון. ראשית, מדובר באלמנט בטיחותי בכל הקשור למקרים של נפילות מהחלון. זה נכון בוודאי אם מדובר במקרים של בית בו יש ילדים קטנים, אז אין לנו ברירה אלא להשתמש בסורגי בטיחות בתוך הבית וכן סורגי בטיחות מחוץ לבית, על מנת שנוכל למנוע מצבים שכאלה. אנחנו צריכים לזכור, התקנת סורגים לחלון יכולה להיות ההבדל בין העמדת הילדים שלנו בסכנה כשהם יושבים על אדן החלון לבין מצב שהם ירגישו בביטחון מוחלט. 
שנית, התקנת סורגים לחלון יכולים להיות ההבדל שבין מצב בו הבית יהיה חשוף לפריצות, בפרט אם מדובר בבית בקומה ראשונה או בבית קרקע. אומנם יש תמיד סיכוי שהגנב יוכל להיכנס דרך דלת הכניסה או בדרך אחרת, אך מטרתנו בסופו של דבר היא למנוע כמה שיותר את הפרצות הקיימות, אחת הדרכים שלנו לעשות זאת היא באמצעות סורג לחלון. זה נכון אגב לא רק לגבי החלונות אלא גם לגבי המרפסת, שם אנחנו יכולים להתקין מעקות וסורגים גבוהים. 

כיצד מתמודדים עם הפגיעה בחזות החיצונית של המבנה? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות התקנת סורגים לחלון שהם מעוצבים בצורה יפה, סורגים בצבעים יפים או סורגים שקופים, כלומר כאלה שקשה להבחין בהם. אנחנו תמיד יכולים לבחור בסורגים עדינים ולא עבים או שמנים מדי, במקרה כזה החזות החיצונית נפגעת ברמה מועטה יחסית. 

לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם אלינו אל עיצוב הפלדה, אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סורגים לחלון כולל מגוון רחב של דוגמאות של סורגי בטיחות לבית. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ובכל נושא. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר ותוך זמן קצר נשמח לעמוד לרשותכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
שערים לבתים פרטיים