לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

סורגים למרפסת מחיר

יותר ויותר בתים בישראל משתמשים בסורגים בחדרי הבית ובמרפסות. זאת בשל המטרה העיקרית העומדת לנגד עיניהם של בעלי הבית והמשרד – מיגון המבנה ומניעת פריצות אל המבנה, או חלילה נפילה מהמרפסת. עם השנים, הטכנולוגיה התקדמה וחברות הפרזול מצליחות לייצר ולהתקין סורגים ממגוון סוגים אשר יענו לדרישות הלקוח, הן מבחינת המחיר והן מבחינת התפעול, התחזוקה והעיצוב אשר משתנים בקלות ממוצר אחד למשנהו.

כאשר אנו בוחרים סורגים למרפסת מחיר הוא אלמנט עיקרי במערכת השיקולים שלנו, משום שעלינו לבחור במיטב חומרי הגלם ובעבודת התקנה מושלמת שתגן עלינו. וכל זאת תוך שמירה על עיצוב אשר יתאים לדרישותינו ולמבנה העיצובי הכללי של שאר חלקי הבית. 

התקנת הסורגים במרפסת היא חשובה והכרחית משום שהיא מבטיחה לנו מניעת נפילות ואף כניסה לא רצויה של בעלי חיים. ענף הסורגים הוא רחב ומגוון ולכן קיימים סוגים שונים של סורגים המתאימים למרפסת: ישנם סורגים קבועים, שהם למעשה ישרים ומולבשים על החלון. סורגים אלה לא ניתנים להזזה או להוצאה ממקומם אלא על ידי שימוש בכלים מיוחדים של בעלי המקצוע הרלוונטיים. האחרונים הם הסורגים החשמליים המאפשרים את פעולת הפתיחה והסגירה בקלות יתרה, באמצעות מנגנון חשמלי מתקדם אשר מעניק אף אפשרות נעילה הרמטית שתבטיח הגנה מרבית.

התקנת הסורגים במרפסות הבית תיעשה לרוב כבר בשלב סיום הבנייה, בפרט כאשר מדובר בבתים חדשים, אז מוסר הקבלן את הבית לאחר שלב התקנתם. אולם בתים ישנים שבהם לא נעשתה מלכתחילה התקנת סורגים, מצריכים זאת בשלב מאוחר יותר – אם עקב העלאת המודעות באשר לביטחון ולבטיחות דיירי הבית ואם לאחר שהנזק נעשה ואותם אנשים חוו נזק כגון פריצה לבית, נפילת חפצים או כניסה של בעלי חיים לא רצויים מחלונות הבית או המרפסת.

חברת "עיצוב הפלדה" מעניקה ללקוחותיה מגוון פתרונות הולמים של סורגים ממיטב חומרי הגלם, לבית ולמרפסת. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולקבל ייעוץ מקצועי ואמין תוך מתן מחירים אטרקטיביים.