לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

סורגים למרפסת

בתים המצוידים במרפסת נמצאים ביופי של נקודת פתיחה, כאשר המרפסת תורמת לאיכות החיים, מהווה מקום נעים למנוחה או לאירוח וגם מעלה את ערך הבית. הבעיה היא שאם לא תנקטו את אמצעי הזהירות הבסיסיים, המרפסת עלולה לגרום לקטסטרופה של ממש – זאת עקב תרחישי נפילה, שאפשרית בעיקר (אבל לא רק) בבתים בהם מתגוררים ילדים קטנים.
כדי לשפר את מידת הבטיחות, מומלץ מאד להתקין סורגים למרפסת, המיוצרים על ידי מסגרייה מובילה. במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד תעשו זאת נכונה, כולל המלצה על חברה שתשמח לקחת על עצמה את המלאכה החשובה הזו.

הדגשים מסורגים למרפסת
סורגים למרפסת מקבלים על עצמם מספר תפקידים חשובים. ראשית, סורגי בטיחות אלה יוציאו מכלל אפשרות תרחישים של נפילה מהמרפסת, שלמרבה הצער אין מרפסת שחסינה מהם לחלוטין. מה שחשוב לא פחות הוא שהסורגים מהווים חוצץ בין המסגרת לבין הסביבה החיצונית, ומכאן שהם מספקים הגנה מפני פריצות לבית דרך המרפסת (חשוב בעיקר במקרים של מרפסות בקומות נמוכות יחסית). מובן שכדי שהסורגים יבצעו את עבודתם נאמנה, עליהם להיות עשויים מחומרי גלם חזקים שעמידים בכל תנאי הסביבה, כמו מתכות דוגמת ברזל או אלומיניום.

מעבר לתפקיד הפונקציונלי של סורגים למרפסת, יש להם כיום חשיבות אסתטית מכרעת. תשכחו מאותם דגמים אחידים שהיו נהוגים עד לפני מספר שנים – בעת הנוכחית ייצור סורגים הוא אומנות לכל דבר ועניין. תוכלו למצוא סורגי בטיחות שעומדים בדרגות האסתטיקה הגבוהות ביותר, עם עיצובים מיוחדים ומפתיעים. חברות רבות הפועלות בתחום מאפשרות ליצור את הסורגים מאפס, על פי מאפייני המרפסת וגם בהתאם לרצון של בעלי המבנה. התוצאה היא סורגים שמשפרים עוד יותר את מראה המרפסת, שמעצם ההגדרה שלה בולטת תמיד וחשופה לעיני כל.

כל הסיבות לפנות למסגריית עיצוב הפלדה
מסגריית עיצוב הפלדה פועלת מזה כ-15 שנה, ומהווה פתרון אידיאלי לאנשים המעוניינים בחברה שתתכנן, תיצור ותתקין עבורם סורגים למרפסת. החברה מבצעת את עבודתה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר שיש, תוך שימוש בחומרים איכותיים והקפדה על מילוי רצונות הלקוחות במלואם. לצד כל אלה, מקפידה המסגרייה על רמת מחירים אטרקטיבית, הנמוכים מהמקובל בתחום.