לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

סורגים מברזל

כמעט בכל מבנה בישראל, בוודאי בבתי מגורים בהם יש ילדים קטנים, מותקנים סורגים מברזל. אנחנו יכולים לראות סורגים אלו הן בחדרי שינה והן בחדרים אחרים של הבית. בבתים בהם יש ילדים קטנים, הרי שמותקנים גם סורגי בטיחות בתוך הבית.
סורגים מברזל מותקנים במבנים רבים בחלונות, מרפסות ובפתחים חיצוניים אחרים מ-3 סיבות עיקריות, ראשית, בלי למנוע כניסה של פורצים דרך אותם פתחים, שנית, בשביל למנוע אפשרות ליפול דרך הפתח אל הרחוב, שלוש, בשביל למנוע מצב שדברים ייפלו מהמבנה החוצה ולהיפך. במקרה של סורגי בטיחות, הרי שהם מותקנים בפנים הבית בשביל למנוע כניסה לחדרים מסוימים או בשביל למנוע מילדים קטנים לטפס אל מקומות גבוהים, למשל גרם מדרגות.

כיום בניגוד לעבר, נהוג להתקין סורגים מברזל כבר בשלב הראשוני של בניית המבנה או שיפוצו. כמו כן, נהוג היום להתקין סורגים אלה בהתאם לעיצוב המבנה, כך שיתאימו לחזית שלו ולא יסטו מהאופי שלו.

אנחנו יכולים למצוא שורת סגנונות של סורגים מברזל או סורגי בטיחות. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא סורגים מברזל מעוגלים, סורגים מרובעים וכן סורגי קיר, שהם פחות אופייניים למבנים פרטיים ויותר למוסדות ציבור. בכל אחד מסוגי הסורגים הנ"ל אנחנו יכולים לראות מגוון רחב של צבעים ופרזולים אשר יכולים להתאים לסוג החזית של המבנה.

חשוב לציין, שההחלטה להתקין סוג מסוים של סורגים מברזל ולא סוג אחר, נובעת לא רק מהעיצוב של הסורגים ומהשילוב שלהם בחזית המבנה או ההשתלבות שלהם עם העיצוב החיצוני באופן כללי, אלא גם עד כמה נפח רוצים ליצור למבנה, הרי סורגים מרובעים יוצרים הרבה יותר נפח מאשר סורגים מעוגלים. מצד סורגים כאלה יכולים לאפשר לנו לאכלס יותר אדניות או אלמנטים אחרים, שיכולים לעצב את המקום אחרת.

כשבוחרים להתקין סורגים מברזל, חשוב לוודא שההתקנה מתבצעת בצורה איכותית, ולא רק שהעיצוב שלהם מתאים לחזית המבנה, הרי אנחנו רוצים להיות בטוחים שהשימוש בסורגים הוא אפקטיבי וששום אסון לא יכול להתרחש בזמן שאנחנו משתמשים בהם.

לסיום, אם אתם רוצים לקבל עוד מידע אודות סורגים מברזל, סורגי בטיחות וכן על אלמנטים נוספים למבנה, למשל מעקה מתכת, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. עיצוב הפלדה נחשב לאחד המקומות הטובים ביותר בישראל להזמנה והתקנת סורגים. אתם מוזמנים לפנות אלינו והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. ניתן לפנות אלינו במייל או בטלפון. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
סורגים במרכז