לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

סורגים מחיר למ"ר

לאור העלייה המדאיגה במספר הפריצות בישראל, יותר ויותר אנשים בוחרים למקסם את אמצעי המיגון והאבטחה בביתם. כך שמעבר לאזעקות ולגלאים השונים בבית, גובר השימוש בסורגים איכותיים אשר מבטיחים לכולנו שקט נפשי.

מחירם של הסורגים ייקבע לפי מספר אלמנטים המתחשבים בסוג הסורג, גודלו, איכותו, עיצובו והנוחות שבתחזוקה והתפעול שלו. לכן, כאשר אנו בוחרים סורגים עלינו לקחת בחשבון את האלמנטים הללו על מנת להבטיח לעצמינו מקסימום הגנה תוך מינימום פגיעה בעיצוב המבנה.

סורגים מחיר למ"ר: המחיר ייקבע כאמור לפי עיצוב הסורגים, איכות החומר וכמובן גודלו של המוצר. ללקוח אשר אינו מעורה בתחום, מומלץ לעשות סקר לפני בחירת הסורגים על מנת להבטיח התאמה מדויקת לצרכיו. לאחר מכן יש לפנות לבעלי המקצוע המומחים בתחום אשר יבטיחו רמת אמינות גבוהה ושימוש בחומרי גלם איכותיים שהרי מדובר במוצר שיש לו השפעה חשובה מאוד על הן מיגון ואבטחת הבית והן על עיצובו. כדי לקבל סקירה קצרה ותמציתית של ענף הסורגים, נבחן את הסוגים השונים ויתרונותיהם:
סורגים קבועים וישרים: קלים להתקנה ומעניקים רמת מיגון גבוהה. אלו הם סורגי פלדה או ברזל המעוצבים בדרכים שונות. היכולת שלהם להימנע מיצירת "בטן" מבחינה חיצונית למבנה היא זו המייחדת אותם ביחס לאחרים.

סורגי בטן: סורגי חלונות מעוצבים. נקראים כך בשל הבטן הנוצרת מעיצובם הייחודי, בתוכה ניתן להניח חפצים כגון אדניות וחפצי נוי. בעוד היתרון של המראה הנעים הנוצר כתוצאה מכך, ישנו החיסרון שביצירת המראה הגדול יותר לכאורה. לכן, כשאנו בוחרים סורגים מעוצבים שכאלה, יש לקחת בחשבון את נתוני המבנה כולו ולבחון את השתלבות הסורגים כך שתהיה ייחודית ונעימה. 

סורגים שקופים: פתרון הולם לאנשים המבקשים אמצעי הגנה מתקדם תוך שמירה מקסימלית על עיצובו של הבית, בשל היותו שקוף. מאחר וזהו מוצר שתהליך בנייתו הוא מורכב ומתקדם יותר – הוא בהכרח יקר יחסית לשאר סוגי הסורגים.

אנו ב"עיצוב הפלדה" מציעים את כל סוגי הסורגים, ומבטיחים ללקוחותינו מחירים הוגנים ואטרקטיביים תוך מתן שירות מעולה וליווי אמין לכל אורך התהליך.