לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

סורגים מעוצבים לחלונות

בעבר כשהיינו בוחרים להתקין סורגים לבית או למשרד, היינו חושבים אך ורק על הצדדים הפרקטיים שלהם. היינו חושבים כיצד זה יכול לשמור עלינו מפני פורצים או גורמים אחרים שמעוניינים להיכנס למקום ללא אישור, חשבנו כיצד הסורגים יכולים למנוע נפילות של ילדים או של גורמים אחרים, וכן חשבנו שהסורגים ימנעו כניסה של ציפורים לבית. במקרים מסוימים חשוב שהסורגים יכולים להוות מקום טוב לאחסן בהם אדניות או דברים אחרים.

כיום אנחנו מסתכלים על סורגים כאל פריט עיצובי לכל דבר למבנה בכלל ולחלונות בפרט. אנחנו כבר לא חושבים להתקין סורגים אך ורק לצורך בטיחות אלא אנחנו מסתכלים גם על האלמנט של העיצוב במקום. זו הסיבה שאנחנו מקפידים לבחור סורגים מעוצבים לחלונות באופן שיתאימו למבנה מבחינה חיצונית אך גם כאלה שמבחינה פנימית, כלומר מפנים החדר יהיה ניתן לראות את העיצוב של הסורגים. 

אנחנו מכירים שני סוגים של סורגים מעוצבים על פי אפיונים שונים. סוג אחד הם סורגים שטוחים, כאלה שמותקנים בחלונות ומרפסות. מדובר על סורגי ברזל או פלדה, אשר מעוצבים בשלל עיטורים שונים. הייחוד של סורגים אלו שהם לא יוצרים "בטן" למבנה מבחינה חיצונית, הבעיה היא, שלמרות שמדובר בסורגים מעוצבים הרי שהרבה פעמים התחושה שמתקבלת מסורגים אלו, שמדובר במבנה סגור ולא מבנה מזמין. 
סוג אחר של סורגים הם סורגי בטן. מדובר בסורגים מעוצבים לחלונות עם בטן קטנה בה ניתן לשים אדניות, כדורים (במקרה שמדובר בחדר ילדים) ודברים אחרים. אלו אדניות שקיבלו במהלך השנים שינויים בעיצוב, מסורגים מלבניים לסורגים מעוגלים ועוד. היתרון של סורגים אלו, שהם הרבה יותר נעימים למראה, הם מאפשרים ישיבה נוחה על אדן החלון, ובאופן כללי העיצוב שלהם הרבה יותר מרשים. החיסרון הוא, שהם יוצרים בטן למבנה, דבר שלכאורה מגדיל אותו למרות שזה לא בדיוק כך. בסורגים אלו נהוג להשתמש לרוב במבנים פרטיים מאחר והם יכולים להשתלב שם בצורה הרבה יותר נעימה וייחודית.

כאמור כשבוחרים סורגים מעוצבים לחלונות, יש להתייחס למבנה כולו ולבחון כיצד הסורגים יכולים להשתלב במבנה זה בצורה יפה וייחודית.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, עיצוב הפלדה, ואנחנו נשמח לעזור לכם. אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים עבור סורגים מעוצבים. אנחנו נשמח לספק לכם הצעות מחיר אטרקטיביות עבור סוגים שונים של סורגים מעוצבים לחלונות הן למבנים פרטיים והן למבנים אחרים, עסקיים ומסחריים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מעקות למדרגות פנים