לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

סורגים

סורגים הם אמצעי מיגון שהוא בגדר חובה בלא מעט מבנים בישראל. בקומות העליונות, הסורגים מונעים נפילה מבעד לחלונות או למרפסות, סיכון שלמרבה הצער קיים תמיד (בייחוד בבתים בהם מתגוררים גם ילדים). בקומה התחתונה של המבנים, לסורגים תפקיד חשוב משל עצמו – למנוע כניסה של אנשים בלתי רצויים, ובעיקר של גנבים, לתוך המבנה. מה שחשוב שתזכרו הוא שסורגים לבית מהווים כיום עולם ומלואו, עם שלל דגמים שאת המאפיינים שלהם חשוב להכיר.

שורה ארוכה של אפשרויות
סורגים לבית, כאמור, מכניסים אותנו לשדה משחק רחב במיוחד. לצד התפקיד הפונקציונלי הברור של סורגים, הם מהווים גם פריט עיצובי מהשורה הראשונה. הסורגים אותם ניתן למצוא כיום מגיעים בהרבה מאד צורות, גוונים ועיצובים, כך שבכל מבנה ניתן לבחור את המראה הרצוי, שמתאים לאופי שרוצים להעניק לו. לדוגמא, רבים מהסורגים כוללים כיום פרזולים מסוגים שונים, שיוצרים "טוויסט" של ממש במראה המתקבל.

כדי שסורגים יוכלו לבצע את עבודתם נאמנה, עליהם לעמוד בדרגות האיכות הגבוהות ביותר. סורגים צריכים להיות עשויים מחומרי גלם חזקים ועמידים, שיבטיחו שהם יישמרו לאורך זמן, ושמנגד לא ניתן יהיה להסיר אותם (מה שחשוב על רקע התחכום של פורצים לבית כיום). מכיוון שסורגים נמצאים במגע עם הסביבה החיצונית, חשוב שחומר הגלם שלהם יאפשר להם להישמר בכל תנאי הסביבה, לרבות גשמים או סופות. אלומיניום, לדוגמא, מהווה את אחד מחומרי הגלם העיקריים המשמשים לייצור סורגים לבית כיום, כאשר הוא נחשב לעמיד בתנאים שונים, יוצר מראה יוקרתי וגם ניתן לעיבוד ולפרזול בדרכים שונות.

אז איך מתחילים?
לאחר שמקבלים את ההחלטה הכמעט מובנת מאליה להתקין סורגים, יש להמשיך לשלב הבא, החשוב לא פחות: בחירת חברה שתספק את הסורגים ואף תתקין אותם הלכה למעשה. החדשות הטובות הן שיש חברה שיכולה להעניק לכם שקט נפשי של ממש, יחד עם עבודה ברמה ללא פשרות.

מסגריית עיצוב הפלדה פועלת בשדה המקצועי של פרזול אומנותי מזה כ-15 שנה, ומבצעת עבודות מכל הסוגים: מעקות, שערי כניסה, גדרות וכמובן – סורגים. החברה מתקינה את הסורגים בצורה מקצועית, תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש והקפדה על מחירים הוגנים ואטרקטיביים.