לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

שערים ממתכת

כשאנחנו רוצים להקים בית פרטי או מבנה אחר ואנחנו נדרשים להתקין בו שערים חיצוניים, עומדים בפנינו מספר אופציות. אנחנו יכולים לבחור בין שערים מעץ, שערים ממתכת או מברזל. ההחלטה שלנו תשפיע על אמצעי האבטחה במקום וכן היא תשפיע במידת מה על העיצוב של המבנה וסביבתו.

אם אנחנו רוצים להעניק למבנה עיצוב כפרי, אנחנו נעדיף כנראה להשתמש בשער וגדר מעץ, במקרים מסוימים נעדיף לשלב בין שער מחומר מסוים לבין גדר לבנים אשר נחשבת גם בטיחותית וגם שומרת על פרטיות. במבנים בעלי אופי עירוני יותר, אנחנו נעדיף להשתמש בשערים מברזל או מתכת. אלה נחשבים לחומרים עמידים וחזקים, אשר להבדיל מעץ אינם מושפעים מתנאי מזג האוויר, וכן הם נחשבים לחזקים ולכן הם מקנים תחושת ביטחון ממושכת יותר.

תכנון ההתקנה של שערים ממתכת, מתבצעת ברוב המקרים כבר בשלב התכנון הראשוני של המבנה, כך ניתן לדעת באיזה היקף אמורה להיות הגדר שמקיפה את המבנה, היכן להתקין את השערים, באיזה גובה והאם יש צורך לבצע שינויים מסוימים בשטח. ההתקנה כשלעצמה תתבצע כשרוב העבודה על המבנה תסתיים, על מנת שלא לגרום נזק לשערים או לגדרות.

בדרך כלל נכון להשתמש באותו גורם שמתקין את השערים גם לבניית הגדרות, ובמקרה ויש צורך, הרי שניתן להשתמש בו גם בשביל להתקין מעקה למדרגות מברזל או ממתכת. אלו יכולות להיות מדרגות פנימיות או חיצוניות. הסיבה היא, שכך אפשר לשמור על עיצוב אחיד גם בתוך וגם מחוץ למבנה.

הדברים שחשוב לבדוק כשמתקינים שערים ממתכת או שערים מברזל הם, ראשית, האם השער גבוה מספיק ומנטרל כל אפשרות לטפס מעליו, שנית, השער צריך להיות מספיק נוח לפתיחה וסגירה, במובן הזה שאנשים אמורים להיכנס דרכו בכל עת, ניתן להעביר ציוד וחפצים שונים בקלות, כמו כן ניתן לנעול אותו מבפנים כמו מבחוץ.

בשביל לוודא שהשער אכן מקנה תחושת ביטחון כנדרש, יש לחבר אותו למערכת אינטרקום ואפילו למערכת מצלמות, כך בכל פעם כשמישהו ירצה להיכנס דרך השער, הוא יהיה חייב לבקש אישור כניסה ואף יצולם. כך נהוג לעשות היום בלא מעט מבנים פרטיים וציבוריים.

לסיום, אם אתם מחפשים עוד מידע אודות שערים ממתכת או שערים מברזל וכן אם אתם מעוניינים לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא, אתם מוזמנים לפנות אלינו, עיצוב הפלדה. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם מגוון רחב של אפשרויות. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
סורגים מברזל