לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

שערי ברזל לבית

רכשתם בית פרטי? מתכננים לבנות בית כזה? זה הזמן להתחיל ולחשוב באילו שערים לחצר בית אתם מעוניינים להשתמש. לא משנה מה שטח המבנה ולא משנה כמה דיירים יאכלסו אותו, אתם צריכים לגדר אותו ולהתקין לו שערים, הן עבור כניסה לבית ובמקרים מסוימים גם עבור החנייה.

במאמר זה נסביר לכם כיצד בוחרים שערי ברזל לבית, מה הם הפרמטרים שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם רוכשים שערים כאלה. מלבד שערי ברזל לבית, אתם יכולים להיעזר גם בשערים מחומרים אחרים, אך על מנת ליהנות משערים בטוחים, חזקים, ובעלי עיצוב ייחודי, נכון יהיה להשתמש בשערים לחצר בית מברזל, מה עוד שכיום אפשר למצוא שערים בסגנונות שונים אשר יכולים להתאים לסגנונות עיצוב מגוונים.

אז כיצד בוחרים שערי ברזל לבית
פרמטר ראשון הוא כמובן השטח שעומד לרשותכם. יש מבנים שהשטח המקיף אותם הוא יחסית קטן, ולכן הגדר שתקיף את המבנה לא תהיה גדולה. זה מבטיח שגם השער יהיה מינימאלי. לעומת זאת, יש מבנים רחבים בהם השער יהיה כפול, כלומר למעלה ממטר רוחב. כמובן שיש לקחת בחשבון מצבים בהם אנשים עם כסא גלגלים צריכים לעבור בו, ואז יש לוודא שהשער מספיק גדול בשביל זה.

פרמטר שני, גובה הגדר. השער אמור להיות בגובה הגדר או קצת מעליו. גובה הגדר יקבע על פי גובה המבנה. אם מדובר במבנה פרטי קומה אחת, אז סביר להניח שהגדר שתקיף אותו תהיה גובה מספיק בשביל שלא יהיה ניתן לחצות אותה בשום צורה שהיא וכן כזו שתשמור על הפרטיות של דיירי המבנה באופן מלא. אם מדובר על מבנה עם יותר מקומה אחת, הרי שהגדר יכולה להיות קצת נמוכה, ומכאן שגם השער לא חייב להיות גבוה מדי. כאן אפשר להחליט האם תהיה מסגרת לשער או שמא יהיה זה שער ללא מסגרת. במקרה כזה הוא לא יהיה תחום ויהיה בגובה ושטח כמו שרוצים.

נקודה נוספת שצריך להתייחס אליה היא סוג השער, האם יהיה זה שער הזזה או שער כנף, כמו כן יש להחליט באיזה עיצוב יהיה השער והאם הוא יכלול חומרים נוספים מלבד ברזל.

לסיום אם אתם מעוניינים להתקין שערים לחצר בית או מעקה מדרגות ברזל בפנים או בחוץ הבית, זה הזמן לפנות אלינו, עיצוב הפלדה. אצלנו תוכלו לקבל מגוון רחב של דוגמאות ואפשרויות להתקנה בבתים מסוגים שונים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
שער מתכת