לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-477
או מלאו פרטיכם

שער מתכת

אומרים שהרושם הראשוני הוא הרושם הקובע, הדבר הראשון אותו רואה האורח שלנו ישפיע יותר מכל על האופן בו הוא יסתכל עלינו. לכן אנחנו תמיד נדאג שהעיצוב החיצוני של הבית או החדר, יהיה מעניין, ייחודי וכמובן מתאים. כך הרושם הראשוני של האורח עלינו, יהיה טוב.

דוגמא קלאסית לכך היא כשאנחנו רוצים להתקין שערים לכניסה לבית. לכאורה זה נשמע כמו פרט שולי, אומנם השערים הם גדולים ורחבים, בוודאי בעלי חזות ונוכחות מרשימה, אך יש מי שיטען שאף אחד לא באמת שם לב איך הם נראים ולכן אין משמעות לעיצוב שלהם. זה לא נכון, אם אנחנו בוחרים שער כניסה לחצר שהוא לא מתאים לעיצוב המבנה מבחינה חיצונית או לחצר, או לחילופין, נבחר שער לא תקין, אז לא רק שזה ישפיע עלינו מבחינה פרקטית אלא שזה גם ישפיע על החזות של המבנה ולפיכך גם ישפיע על האופן בו האורח שלנו יתרשם מהמבנה.

זו הסיבה שאנחנו בוחרים שערים לכניסה לבית שיכולים להתאים, הן מבחינת עיצוב והן מבחינת פרקטיות למבנה ולשטח החיצוני שלו. לכן אנחנו נרצה להתקין שער מתכת נקי, חלק ואלגנטי ולא שער מתכת סדוק או ישן, זו הסיבה שאם אנחנו נרצה להחליף את השערים לכניסה לבית, לא נחליף אותם בשערים משומשים אלא חדשים, וסביר להניח שאנחנו נבחר שערים שיכולים להתאים למבנה החיצוני בהתאמה מלאה ולא בצורה כזו, שלא ניתן להבין כיצד הם משתלבים עם המבנה.

כשאנחנו נקנה שערים לכניסה לבית, אנחנו נרצה לעשות זאת אחרי בדיקה מדוקדקת של עיצוב השער והתאמתו למבנה, נוכל לעשות זאת באמצעות תוכנות הדמיה וכן על פי עיצוב משלנו, לצד אפשרות בחירה של שערים לכניסה לבית מוכנים של החברה אשר ממנה אנחנו מבקשים לקנות אותם. זו הסיבה שנכון לנו לחפש מספר אופציות בטרם אנחנו בוחרים את זו שמתאימה לנו יותר מכל.

ההמלצה היא להתקין את השערים לקראת סוף הבנייה, כך הם לא ייהרסו ונוכל לראות כיצד הם משתלבים עם כל האלמנטים השונים של עיצוב המבנה מבחינה חיצונית.

לכן אם אתם מחפשים שער כניסה לחצר, לגינה או לכל שטח אחר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. צוות עיצוב הפלדה ישמח לעמוד לרשותכם, לענות על כל שאלה, להציג את הקטלוג המלא של החברה וכמובן לייעץ לכם כיצד לרכוש את השערים המתאימים עבורכם, והכל במחיר אטרקטיבי. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
שערים ממתכת